Opinia o hotelu Sun Beach
6.5
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Sun Beach Grecja
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: AGA | 05.10.2016 20:20

Hotel położony ok 10-15 min pieszo od centrum, gdzie są sklepy i tawerny. W pobliżu tylko hotele.Plaża ładna, żwirowa z kamyki i przy wejściu do wody. Niedaleko możliwość uprawiania sportów wodnych.
Posiłki smaczne, lecz monotonne. Brak dań przyrządzania na miejscu na życzenie np.omlet lub jajecznica wg. życzenia.Na obiad dwa dania do wyboru serwowane przez kelnera. Obsługa kelnerska dobra. Brakuje opcji pełnego all inclusive.
Pokoje czyste, sprzątane codziennie.Ręczniki wymieniane codziennie, pościel tylko raz w trakcie tygodniowego pobytu. Na balkonie stolik i krzesełka. Łazienka czysta,ale mała z prysznicem (kabina ciasnawa). Wentylator włącza się przy zapaleniu światła , co jest uciążliwe, nawet dla sąsiadów w przypadku nocnego korzystania z toalety.Olbrzmia wada to łóżko, które miało być podwójne, okazało się 2 zsuniętymi , które się rozsuwały . Pokój niewielki, lustro zawysoko zawieszone, brak kanapy lub foteli ,by wygodnie usiąść. Drzwi kolidują z drzwiami od szafy.
Brak rozrywki. NUDA, na najwyższym poziomie. W hotelu nie ma nic poza basenem (wcale niezawielkim). Basen dla dzieci to porażka.Plac zabaw bardzo skromny.Muzyka w restauracji i barze bardzo cicha .Brak animacji, dyskotek, siłowni. Hotel nie zapewnia żadnej rozrywki .Po przyjściu z plaży zostaje tylko spacer na miasto.Nawet wieczorek grecki, który miał się odbyć, nie odbył się. Polecam tylko pragnących ciszy i spokoju .Cisza gwarantowana.

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z