Opinia o hotelu Sun Beach
9.5
ocena średnia
Dotyczy hotelu: Sun Beach Grecja
Lokalizacja: Rozrywka:
Posiłki: Ocena ogólna:
Powiązane hasła:
Dodał: Grzesiek | 09.07.2018 19:57

Hotel zdecydowanie warty polecenia, na pewno wyższej klasy niż 3-gwiazdkowy. Wspaniała obsługa, czyste i bardzo przyjemne pokoje, pyszne posiłki. Animacje organizowane przez biuro nie były może zbyt intensywne, ale zajęcia dla dzieci były udane, córka była bardzo zadowolona.
Gośćmi w hotelu są głównie Polacy, Serbowie, Rumuni. Spokojne towarzystwo, zazwyczaj z dziećmi. W weekend pojawiło się sporo Greków, zarówno w hotelu jak i na plaży i beach barze - co dobrze świadczy o obiekcie, jeśli przyciąga "lokalesów".
Basen spory, głęboki i czysty, pilnowany przez ratownika. Nigdy nie brakowało przy nim miejsc na leżakach. Spora część trawnika przy basenie jest zacieniona, więc dla osób nie lubiących się smażyć też jest sporo miejsca do wypoczynku.
Lokalizacja hotelu wręcz genialna - dosłownie kilka metrów do plaży, do której jest bezpośredni dostęp przez piękny trawnik. Piaszczysta plaża jak na warunki greckie szeroka. Drinki w barze warte polecenia, zwłaszcza drink of the day :).
Podsumowując - to był mój chyba 10 wakacyjny pobyt w Grecji i jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości - nic lepszego w tym kraju nie da się znaleźć.

zgłoś nadużycieDodaj odpowiedź
Treść:
Autor:
Tagi:
Dodaj słowa kluczowe, oddzielając je przecinkami
Twoja ocena hotelu:
Lokalizacja:
Posiłki:
Rozrywka:
Ocena ogólna:
Zaloguj się lub zarejestruj aby otrzymywać informacje
o odpowiedziach użytkowników.


 
Kod:
Wyszukiwarka
Treść w poście
Nazwa hotelu
Kategoria
Kierunek
Kraj
Miejscowość
Pokaż posty z